Pangu shengong

Aktuálně:

srpen         27.08.2020 v 17:00 hod   výuka Pangu shengong, Jičín

červenec   úterý 14.7.2020 v 17 hod výuka Pangu shengong, Jičín

Výuka:

Výuka probíhá u Jičína na adrese Horní Lochov 55, není li uvedeno jinak, cvičení se naučíte při jednom setkání,
k cvičení nepotřebujete žádné zvláštní oblečení. Výuka trvá přibližně 1,5 hodiny a samotné cvičení trvá 20 minut. Cvičení je zcela fyzicky nenáročné, může se cvičit i v sedě. Cena za výuku na osobu je 1600 Kč.  

Pangu shengong 

mi pomohlo vyléčit se z onkologického onemocnění. Proto jsem se chtěl podělit o toto léčebné cvičení, a tak jsem se později stal i jeho učitelem. 

Co je Pangu shengong

Pangu Shengong – léčivý čikung, je jednoduchá a účinná metoda, která energeticky posiluje organisumus a tím zlepšuje zdraví a vitalitu člověka. Mnoha lidem pomohla zotavit se z nejzávažnějších nemocí a navrátila jim zpět dobré zdraví a radost.

S Pangu jsem se poprvé setkal v roce 2015. Bylo to v době, kdy jsem se léčil s onkologickým onemocněním, odmítl jsem podstoupit plánovanou operaci a začal jsem hledat vlastní cestu k uzdravení. Pangu bylo jedním z nejdůležitějších věcí, které mi pomohly překonávat strach a znovu nabýt plného zdraví. viz Můj osobní příběh 
Zároveň jsme s mou ženou autoři knihy Nemoc – dar transformace, která popisuje průběh mého uzdravení a vysvětluje principy fungování kvantové medicíny v praxi.


Můžete si nás také poslechnout v rozhovoru s Jaroslavem Duškem na YouTube v pořadu Duše-k. https://www.youtube.com/watch?v=zz_BbkRIIOg