Semináře

Aktuálně: Léčivý činský čikung Pangu Shengong v Mladé Boleslavi,

                 25.4.19, ul. Smetanova 358 - Masaže Dotekem rozkvétat 

                více na   https://www.facebook.com/events/1117983228386930/

          1. část semináře je informativní: od 18–19 hod., cena 180,-

          2. část semináře, od 19–20 hod. pro ty, kdo se rozhodnou zůstat na výuku licenčního cvičení Pangu, které           pak už mohou praktikovat sami doma, v autě, kdekoliv. Cena 1600,-

Počet míst omezen.
Vaše místo bude rezervováno až po zaplacení 180,- kč vstupného na přednášku. Do poznámky pro příjemce napište své jméno a tel.číslo, pro případ, že by bylo třeba Vás kontaktovat. č.účtu: 2334807153/0800

 

Martina  

- zaměření na práci s emocionálním tělem, která tím otevírá dveře ke spirituální rovině, jako  přirozené součásti naší každodennosti.

- Kvantová medicína v rodině a každodenním životě. Praktické navedení na vědomější práci se svým vnitřním světem, tedy svou vnitřní chemií těla.

- Genové klíče: každý má svuj osobitý poteciál sil i potenciál osobitých kvalit, které můžeme rozkrýt a objevit cestu dál svým životem i vývojem.

- metoda:  Léčebné kody - Průvodce 12 kategoriemi emočních vzorců. Seminář probíhá v 6.lekcíc po 2hodinách. Dr.Loyd, autor léčebných kódu, je uspěšným integrativním lékařem rakoviny. 

termíny seminářu sestavuje aktuálně podle potřeb zájemců.

Tyto unikátní metody je vhodné jak pro člověka nemocného, tak i pro člověka, který by se rád na své cestě posunul dál, nebo by rád pomohl druhému. Je určena tomu, kdo se chce trvale uzdravit, kdo by rád odstranil své zacyklené starosti a problémy.

 

vše v poradně, nutno se přes mailovou adresu objednat předem.

 

 

Petr

 nástroje na práci se svým imunitním systémem a osobní prosperitou:

- výuka Léčebného energetického cvičení - Pangu Shengong Čchi-kung a pravidelná cvičení

- metoda SRT (Spiritual Response Therapy)

 

Bude-li zájem o organizaci těchto témat ve Vašem bydlišti, rádi po domluvě na setkání přijedeme.