Publikace

 

Nemoc - dar transformace, nakladatelství Eminent

Naše kniha byla napsána pro lidi, kteří procházejí těžkým obdobím svého života. Má jim být pomocí a oporou v tom, aby nezůstali v schématu mentality oběti. Cílem je dát jim naději a podpořit je ve snaze aktivně zapojit do procesu uzdravování vnitřní síly, zbavit se negativity, a uvolnit z dramatu, které je kolem tak závažného onemocnění doslova hutně obaleno.

Kvantová medicína a uzdravení uvolněním vnitřních procesů v nás, jsou zatím cesty nové. Víme však, že v budoucnu po nich půjde čím dál více lidí.

Kniha osvětluje, proč  jsou postoje lásky, odpuštění a propuštění starych programů tak účinné. Někdy je to cesta k transformaci nejen jedince, ale i celého rodového fraktálu.

Žádejte u svých knihkupců.

 

 

 

Reakce čtenářů:

Petra z Brna:  Dobrý den manželé Hanáčkovi, dostala se ke mě vaše krásná kniha Nemoc - dar transformace. Chtěla jsem vám za ni moc poděkovat. Velmi se mnou rezonuje, chvilkami jsem měla pocit, že byla napsána snad pro mne :-) Celý život se potýkám s oslabenou imunitou a teprve dnes vidím, že za ní jsou mé někdy až příliš divoké emoce, nejrůznější strachy a nepřiměřené stresové reakce. Poslední rok řeším autoimunitní zánět střev, který se rozvinul ruku v ruce s vyhořením v práci. Na cestě za uzdravením jsem už vyzkoušela nejrůznější léčebné preparáty a metody včetně práce s psychikou a vzorci chování. Až teď a i díky vaší knize jsem pochopila, jak jsou emoce důležité v procesu uzdravování a chci se tímto směrem zaměřit. ....  Stejně tak jsem se díky vám začala dívat na svou nemoc a na své tělo s větší laskavostí. Doposud jsem se spíš zlobila, byla plná naštvání, výbuchů vzteku, že tělo nefunguje tak jak má a pořád ho nejrůznějšímu způsoby nutila k uzdravení. Teď to začínám vidět optikou lásky, která mi dává smysl. Zatím mi chybí trpělivost a tak je moje cesta někdy jako horská dráha, někdy mám hluboké propady spojené z úzkostmi (nejdříve z práce, nyní z toho že se stav nelepší). Vím, že jsem na samém začátku cesty, ale cítím silný transformační potenciál. Jen je někdy sakra těžké to celé ustát. Vím, že sama sobě jsem největší hrozbou (perfekcionismus, zaměření na výkon které mě velmi vyčerpává), na druhou stranu cítím, že uzdravení mám ve svých rukou. Zatím hledám životní rovnováhu a misky vah jsou velmi rozkolísané. Vaši knížečku mám pořád po ruce a nacházím v ní uklidnění v nejtěžších chvílích. Je neuvěřitelné jak moc mi mluvíte z duše.

Pan Michal z Prahy: Vážení Hanáčkovi, rád bych Vás poprosil o setkání s mou milovanou ženou. Vaše kniha je pro ni obrovskou inspirací i platným přínosem v tíživé žvotní situaci. Úspěšně čelíme diagnoze onkologického onemocnění a Vaše cesta je pro nás světlem na konci tunelu. Díky vaší osobní statečnosti a odvaze o svém konkrétním příběhu napsat, máme i my možnost věřit, že bude zase dobře.