Napsali o nás

10/2021 dopis od R. Klofáče

S příběhem Petra Hanáčka jsem se seznámil v pořadu Duše K. Síla jeho příběhu mě oslovila, protože jsem právě řešil velmi podobný problém – zhoubný nádor. Po shlédnutí pořadu jsem hned běžel koupit knihu, kterou jsem doslova celou zhltal během pár hodin. Během čtení jsem pochopil, že každý má v sobě sílu se vyléčit sám a že knížka Petra a Martiny mi bude dobrým průvodcem na mé cestě ke zdraví. S Petrem jsem se seznámil i osobně a poznal jeho vnitřní sílu.  Našel jsem člověka, který zvládl to, co jsem právě hledal já – tedy vyléčit se bez řezání, bez léků, chemoterapie a bez doktorů. Tuto cestu jsem si vybral sám ještě předtím, než jsem Petra poznal a bylo pro mě neuvěřitelně očistné a důležité, že mi přišel do cesty člověk, který má tuto zkušenost za sebou, a hlavně s výsledkem o který jsem já právě usiloval. Navíc člověk v takové pohodě a životním klidu.

Prošel jsem si dvouletou cestu plnou těžkých testů mé vůle a odhodlání, plnou překážek z nečekaných stran. Snědl jsem stovky kilo zeleniny, snědl desítky přírodních preparátů, absolvoval halucinogenní transformaci s Bufo Alvarius, strávil jsem několik dní potmě, vydržel Breussovu dietu – 2 měsíce o šťávách, meditoval stovky hodin a zjistil, že ta nemoc je jen v hlavě a že to není nemoc ale dar.  Když jsem ho přijal, tak ztratil na významu a změnil svoje složení na nezhoubné. Trvalo to 590 dní a doktor mi sdělil, že mi nic není a že jsem zdravý.

Každý to dokáže a každý na to má. Zvládl jsem to já i Petr Hanáček. Jemu za to moc děkuji, pomohl mi zachránit můj život. Věřím, že těchto pár řádků pomůže zachránit i ten váš.

Radomír Klofáč 15.10.2021

 

09/2019    beseda v pořadu Duše K s Jaroslavem Duškem, možnost shlédnutí:
                 https://www.youtube.com/watch?v=zz_BbkRIIOg

08/2019    Kniha NEMOC - DAR TRANSFORMACE byla mezi nominovanými na cenu
                 ČESKÝ BESTSELLER 2018 v kategorii ZDRAVÍ & ŽIVOTNÍ STYL.
                 https://www.facebook.com/watch/?v=408211543154057

11/2018    rozhovor na iDnes.cz na téma: S nemocí se nebojuje
                 https://vasak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=689548

01/2018    článek v časopisu Regenerace
                 https://regenerace.cz/petr-hanace-nemoc-dar-transformace/

10/2018    nakladatelství Eminent nám vydalo knihu: NEMOC - DAR TRANSFORMACE 

05/2017     Pravý domácí časopis