Pangu shengong

Kurzy 

03.10.2022 v 17:00 hod   výuka Pangu shengong Jičín

07.11.2022 v 17:00 hod   výuka Pangu shengong Jičín

05.12.2022 v 17:00 hod   výuka Pangu shengong Jičín 

Výuka 

Výuka probíhá u Jičína na adrese Horní Lochov 55, není li uvedeno jinak. Cvičení se naučíte při jednom setkání,
k cvičení nepotřebujete žádné zvláštní oblečení. Výuka trvá přibližně 1,5 až 2 hodiny a samotné cvičení trvá 20 minut. Cvičení je fyzicky zcela nenáročné, může se cvičit i v sedě.

Cena za výuku na osobu je 2000 Kč.
Pro zájemce, kteří již tento kurz absolvovali, mají tedy již členskou kartu a chtějí si kurz zopakovat,
je cena kurzu 300 Kč.     

Platbu můžete složit na místě. Do kurzu se lze přihlásit telefonicky nebo emailem.

 

Pangu shengong 

mi pomohlo vyléčit se z onkologického onemocnění. Proto jsem se chtěl podělit o toto léčebné cvičení, a tak jsem se později stal i jeho učitelem. 

Co je Pangu shengong

Pangu Shengong – léčivý čikung, je jednoduchá a účinná metoda, která energeticky posiluje organisumus a tím zlepšuje zdraví a vitalitu člověka. Mnoha lidem pomohla zotavit se z nejzávažnějších nemocí a navrátila jim zpět dobré zdraví a radost.

S Pangu jsem se poprvé setkal v roce 2015. Bylo to v době, kdy jsem se léčil s onkologickým onemocněním, odmítl jsem podstoupit plánovanou operaci a začal jsem hledat vlastní cestu k uzdravení. Pangu bylo jedním z nejdůležitějších věcí, které mi pomohly překonávat strach a znovu nabýt plného zdraví. viz Můj osobní příběh 
Zároveň jsme s mou ženou autoři knihy Nemoc – dar transformace, která popisuje průběh mého uzdravení a vysvětluje principy fungování kvantové medicíny v praxi.


Můžete si nás také poslechnout v rozhovoru s Jaroslavem Duškem na YouTube v pořadu Duše-k. https://www.youtube.com/watch?v=zz_BbkRIIOg